Garážová vrata

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata se skládají z vodorovných panelů zajíždějících pod strop. Vrata se mohou ovládat ručně nebo elektricky. Při výrobě těchto vrat se používají nýtovací maticové spoje pro přišroubování přímo do panelu. Dále se používá toxování, což je spojování plechů za studena, kdy se zachová pevnost spojů a nedochází k poškození povrchu zinku.

Složení panelů: pozinkovaný ocelový plech z obou stran, uvnitř je izolace zhotovena vysokým tlakem injektovanou polyuretanovou pěnou o síle 4 cm. Pěna je díky svému složení vysoce odolná proti působení plísní, bakterií nebo hmyzu a dokonale přilnavá k obvodovému plechu. Pozinkovaný ocelový povrch je stříkán polyesterovými barvami.

Design a barva panelů: Sekční garážová vrata nabízíme v různých designech a barvách: bílá, stříbrná, zlatý dub, tmavý dub, antracit a mnoho odstínů fólií imitace dřeva včetně stříkaných barev dle vzorníku RAL.

Charakteristika vrat:

  • Prvotřídní zábrana proti úniku tepla, tepelná izolace lamely K = 0,5 Watt/m2. 0C (0,43Kcal/m2.h. 0C), tepelná izolace vratového křídla K = 0,92 Watt/m2. 0C, dokonalá těsnost otvoru po celém obvodu vrat;
  • možnost prosvětlení vloženými thermookny;
  • možnost vložení vstupních dveří;
  • pohodlná, snadná a bezpečná manipulace;
  • dlouhá životnost;
  • široký výběr doplňků a příslušenství: dálkové ovládání, klíčový spínač, kódová klávesnice, multifunkční kontrolní panel, indukční smyčka pod vozovkou před vraty aj.;
  • úspora prostoru v garáži i před ní;
  • neomezený počet dálkových ovladačů s plovoucím kódem (mini-možnost přivěšení na klíče);
  • záruka vrat je 24 měsíců.

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata se skládají z jednoho velkoplošného ocelového panelu, které se zasouvají pod strop. Tato garážová vrata nabízíme v různých designech a barvách.

Křídlová garážová vrata

Křídlová garážová vrata se skládají ze dvou křídel v ocelovém nebo hliníkovém provedení. Výplně mohou být dřevěné, ocelové zateplené, v designu sekčních panelů.

Rolovací garážová vrata a mříže

Roletová mříž

Roletová mříž

Rolovací garážová vrata se dávají do prostoru, kde je málo místa pro sekční garážová vrata. Mají mnohostranné použití, např. v obchodních pasážích.

Zaujala Vás tato služba?

Zavolejte nám na +420 607 117 303

Můžete také Odeslat poptávku